UI/UX
Website

ŞİRKET HAKKINDA

ASLEN EDU yurt dışı eğitim sektöründe hizmet veren butik bir firmadır. Aslen Türkiye’de bulunan öğrencilerine yurt dışında katılmak istedikleri eğitim programları konusunda, okul kayıt işlemlerinden vize işlemlerine kadar butik ve özel bir danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

1

İLK GÖRÜŞME

ASLEN EDU’ nun kurucusu ASLI ERYILDIR ile ofisimizin bulunduğu Levent Kolektif House binasında görüştük. Web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetlerini sunmak üzere anlaştık ve işe koyulduk!

2

PROJE ZAMANLAMASI

Aslen EDU’ nun mevcut sitesinde yaşadığı Teknik sıkıntılar nedeniyle yeni sitesine hızlı bir şekilde kavuşması gerekiyordu. Müşterimizi kırmadık ve 1 aylık bir süreçte web sitesini yayınlayacağımıza dair anlaşma sağladık.

3

SÜREÇ

Öncelikle yurt dışı eğitim sektörü alanında derin bir araştırma yaptık. Sonrasında Aslen’ in kendi çizgisinden dışarı çıkmadan, butik ve şık yeni bir tasarım oluşturduk. Prototip üzerinde anlaşma sağladıktan sonra hızlıca site yapım aşamasına geçtik ve anlaştığımız sürede teslime hazırladık.

4

Q/A TEST AŞAMASI

Utechia olarak önceliklerimizden bir tanesi de gerekli test ve kontrolleri zamanında yapmaktır. Sitemizi online’ a çıkarmadan önce gerekli tüm test ve kontrolleri özenle gerçekleştirdik

5

SONUÇ

Tüm süreçte aynı çalışma ortamında olduğumuz için çok şanslıydık ve bütün süreci birlikte değerlendirerek ilerledik. Sitemizi istediğimiz gibi yayına aldık ve Aslen ile destek sürecimize başladık.

Utechia’ dan aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık. Web tasarımcısı harika bir iş çıkardı ve siteminizi kısa bir süre içerisinde yayına aldık. Utechia ekibinin iletişimi her zaman çok kibardı ve tüm süreçte uyum içerisinde çalıştık. Yaratıcılıkları ve hızlı çalışmaları sayesinde ortaya tam da istediğimiz gibi bir site çıktı. Profesyonel bir hizmet almak isterseniz, hiç düşünmeden Utechia ile çalışabilirsiniz!

CEO Founder Off aslenedu.com