ŞİRKET HAKKINDA

İthalatçılar ve İhracatçılar Zinciri olarak çalışan Coimex; güvenilir dış ticaret şirketlerini, üreticileri, distribütörleri ve perakendecileri yıllık üyelikler ile bir araya getiren küresel bir dijital Dış Ticaret Platformudur.

1

İLK GÖRÜŞME

Coimex’in kurucusu ve CEO’ su Selahattin Urfalı kendi alanında saygı değer bir iş adamıdır. Kendisi ile ofisimizde yaptığımız ilk toplantımızda, web ve mobil uygulama tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz konusunda bir anlaşma sağladık.

2

PROJE ZAMANLAMASI

Coimex için yapacağımız web sitesi, web uygulama ve Android / ioS mobil uygulamalar için bir iş planı düzenledik ve 6 aylık bir süreçte yayına almak üzere sözleşmemizi imzaladık.

3

SÜREÇ

Coimex süreçte de geliştirmeye devam ettiğimiz bir projedir. Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra tecrübeli tasarım ve geliştirme ekibimiz, Coimex ile de yapılan düzenli toplantılar sonucunda tüm tasarım ve geliştirilmeleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiştir.

4

Q/A TEST AŞAMASI

Coimex web sitesi, web uygulaması ve mobil uygulamaları aktif olmadan önce gerekli tüm testleri yaptık ve tüm platformlarda sorunsuz çalıştığına emin olduk.

5

SONUÇ

Coimex ile birlikte verimli bir süreç geçirdik ve söz vermiş olduğumuz zamanda istenilen hizmetleri başarıyla sonuca ulaştırdık.

Upon our search among many tech companies, we have decided to work with Utechia for the website & App development of our company Coimex. Thanks to their disciplined and professional work methodology we achieved best results in the shortest time. I can sincerely recommend Utechia for your brand.

CEO Founder Off coimex.co