UI/UX
Website

ŞİRKET HAKKINDA

Keypenk motorlu kepenk sistemleri üreticileri arasında öncü bir firmadır ve 1993 yılından bu yana galvanizli çelikten otomatik kepenk üretmektedir. Keypenk sadece Türkiye’ye değil, Avrupa’dan Asya’ya, yurtdışında da birçok ülkeye hizmet vermektedir.

1

İLK GÖRÜŞME

Keypenk şirketinin kurucusu ve CEO’ su Murat Uysal ile ofisimizin bulunduğu Kolektif House, Levent binasında bir araya geldik. Oldukça verimli geçen toplantımızın sonucunda web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz için anlaşma sağladık.

2

PROJE ZAMANLAMASI

Müşterimiz mevcut sitesinden daha iyi çalışan ve daha modern yeni sitesini kısa bir zamanda yayınlamak istediği için, 3 aylık bir süreçte anlaştık.

3

SÜREÇ

Öncelikle, kepenk sistemleri ve müşterimizin rakipleri arasındaki konumu ile ilgili detaylı bir araştırmak gerçekleştirdik. Tasarımcılarımız sayfaları oluşturdu, olası değişiklikler için müşterimizle görüşmeler sağlandı ve prototip sitemiz müşteriye sunuldu. Sonrasında yapılan geliştirmeler ile sitemiz online platformda yerini almaya hazırdı!

4

Q/A TEST AŞAMASI

Utechia olarak önceliklerimizden bir tanesi de gerekli test ve kontrolleri zamanında yapmaktır. Keypenk için de öncelikle gerekli tüm testleri yaptık ve sitemizin sorunsuz çalıştığından emin olduk.

5

SONUÇ

Ve işte hazırız! Sitemizi yayınladık ve 6 aylık ücretsiz destek hizmetimizi başlattık. Keypenk gibi alanında öncü bir şirketi müşteri portföyümüze katabildiğimiz için oldukça mutluyuz.