UI/UX
Web

ŞİRKET HAKKINDA

NYXmag modayı yakından takip eden, şehirli kadının sağlık, güzellik ve bakım ihtiyaçları için önerilerde bulunan online, life style bir kadın dergisidir. NYXmag aynı zamanda, sağlık, seyahat, eğitim gibi hayata dair farklı alanlarda makaleler ve röportajlar içermektedir.

1

İLK GÖRÜŞME

NYXmag dergisi kurucusu ve Genel Yayın yönetmeni Nurgul Eryıldır Gunay’ı, İstanbul, Levent’te bulunan ofisimizde ağırladık ve kendisiyle verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

2

PROJE ZAMANLAMASI

Nurgül Hanım derginin ilik sayısını yetiştirmek istediği için az bir vaktimiz vardı, kendisinin de yaratıcı fikirlerinden faydalanarak ve iletişim halinde ilerleyerek 2 ayda projemizi tamamlamak üzere anlaştık.

3

SÜREÇ

Projemize başlamadan önce online moda dergisi kategorisinde derin bir araştırma gerçekleştirdik. Modern ve şık tasarımımız ile oluşturduğumuz prototip sonrası, gerekli değişiklikleri yaparak sitemizi özenle inşa ettik. Tüm süreç boyunca, müşteri deneyimini maksimumda tutmak adına özellikle UX tasarımımıza önem verdik.

4

Q/A TEST AŞAMASI

Utechia olarak önceliklerimizden bir tanesi de gerekli test ve kontrolleri zamanında yapmaktır. NYXmag için de öncelikle gerekli tüm testleri yaptık ve sitemizin sorunsuz çalıştığından emin olduk.

5

SONUÇ

Ve sitemiz hazır! Sitemiz yayınlanmaya başladığından itibaren 6 aylık destek hizmetimizi başlattık ve NYXmag projesinin bir parçası olmaktan gurur duyduk!

Moda ve kadın dergisi NYX Magazine’in online yayını olan nyxmag.com sitesini çok kısa sürede tasarlayarak yayına açan Utechia ailesine özverili ve titiz çalışmaları ve bu süreçteki destekleri için teşekkür ediyorum. Nurgül Eryıldır Günay / NYXmag Genel Yayın Yönetmeni

CEO Founder Off nyxmag.com