Who we are

Biz KİMİZ?

Utechia şirketiniz için “en iyi” olanı hedefleyen ve tüm hizmetlerini bu ilke doğrultusunda sunan global bir yazılım teknoloji firmasıdır. Utechia ailesi olarak asla vazgeçmediğimiz “Mükemmel” e olan inancımızdır. Sizinle de kurduğumuz “Ütopya”da buluşmak, markanız için mükemmeli yaratmak ve tüm bu süreçte size GÜVENİLİR bir çözüm ortağı olmak istiyoruz!

İletişim

DEĞERLERİMİZ

Her şeyden önce “SİNERJİ” nin gücüne inanıyoruz. Utechia olarak kendi içimizde kocaman bir aileyiz ve çalıştığımız şirketleri de müşteri olarak değil ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

Birlikten kuvvet doğar; “en iyi” ye ulaşma yolunda sizin markanızı kendi markamız gibi benimsiyor ve ona iyi bakacağımızı garanti ediyoruz.

“Güçlü bir hayal gücü alternatif yaratır.”

Michel de Montaigne

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru analiz ediyor, MARKAMIZ için en kaliteli hizmeti sunmaya odaklanıyoruz. En kısa sürede yenilikçi metotlarla pratik çözümler sunuyoruz. Hizmetimiz süresince “HAYAL GÜCÜ”müzden de faydalanmayı ihmal etmiyoruz.

Biz de hayal gücümüzden güç alıyor, mükemmele ulaşmak için alışılmışın üzerine çıkıyoruz. Bunu yaparken sizin prensiplerinize, temel değerlerinize ve fikirlerinize sadık kalıyoruz. Bu işte beraberiz ve her zaman için en öncelikli ilkemiz bu olacaktır.

Bu nedenle de “EMPATİ” ye önem veriyoruz. İyi bir hizmet almak için abartılmış maliyetlerle karşılaşmanız gerekmediğini size kanıtlamak için buradayız. Hemen şimdi Bize Ulaşın, kahvelerimizi içerken size kendimizi tanıtalım ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmet anlayışımızı size bizzat kendimiz anlatalım.

Lütfen Ekibimiz ile Tanışın!
Tohid Fetrat
Tohid Fetrat
Farin Badri
Farrin Badri
Aslı Eryıldır
Aslı Eryıldır
Reza Asghari
Reza Asghari
Sadullah Bayar
Sadullah Bayar
Marjan Dehqani
Marjan Dehqani
Akbar Ahmadi
Akbar Ahmadi
Mahsa Okhravi
Mahsa Okhravi
Burcu yilmaz
Burcu yilmaz

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Doğru kararlarla şirketinizi daha iyi noktalara taşımak sizin elinizde. Utechia olarak sizin seçiminiz bizim için “EN İYİ” olma yolunda ilk adımımız olacaktır.

Esnek Çalışma Saatleri
Kaliteli Hizmet
Özel Destek
Uygun fiyatlar
PROJELERİNİZ İÇİN MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRİCİLERİNİ KİRALAMAK İSTER MİSİNİZ?

Nitelikli geliştirme ekibimiz teknoloji meraklı müşteriye özelleştirilmiş ve uçtan uca çözümler sunar kavramsallaştırmadan başlayarak uygun maliyetli oranlarda konuşlandırmaya kadar.

İletişim