FİKİRLERİNİZİ HAYATA
GEÇİRMEK İÇİN BURADAYIZ

İletişim

Who We Are
Utechia

Utechia

Ürünlerinizi dijital ortamda tasarlıyor ve geliştiriyoruz

Utechia şirketiniz için “en iyi” olanı hedefleyen ve tüm hizmetlerini bu ilke doğrultusunda sunan global bir yazılım teknoloji firmasıdır. Utechia ailesi olarak asla vazgeçmediğimiz “Mükemmel” e olan inancımızdır. Sizinle de kurduğumuz “Ütopya”da buluşmak, markanız için mükemmeli yaratmak ve tüm bu süreçte size GÜVENİLİR bir çözüm ortağı olmak istiyoruz!

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

YOL HARİTAMIZ

YOL HARİTAMIZ

Process
Araştırma
Size en doğru hizmeti sunabilmek için öncesinde gerekli tüm araştırmaları yapıyoruz.
Process
Tasarım
Nasıl göründüğün önemli, bu nedenle çalışmamıza tasarımdan başlıyoruz.
Process
Prototip
Önce prototipi oluştururken, birlikte en iyi değişikliklere karar vereceğiz
Process
Geliştirme
Geliştirme süreci profesyonel Utechia ekibi ile şeffaf bir şekilde yürütülecektir.
Process
Kalite Kontrol
Projenizi gerekli kontrolleri yapıp, % 100 hatasız bir uygulama olarak teslim ediyoruz.
Process
Sunum
Markanız güvenle dijital platformlarda yerini almaya hazır, emanetinizi size teslim ediyoruz.
Process
Araştırma
Sizin için mükemmel hizmeti yaratmak için en iyi şartları bir araya getiriyoruz.
Process
Tasarım
Nasıl göründüğün önemli, bu yüzden bu aşamada sürecimize başlıyoruz.
Process
Prototip
Önce prototipi oluştururken, birlikte en iyi değişikliklere karar vereceğiz
Process
Geliştirme
Geliştirme süreci Utechia ekibi tarafından en yüksek şeffaflık ile başlar
Process
Kalite Kontrol
Hepsini kabul ediyoruz ve% 100 hatasız uygulama aldığınızdan emin oluyoruz
Process
Sunum
Markanız% 100 güvenle dijital platformlarda kendini göstermeye hazır!
Sektörler

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

ÖZELLİKLERİMİZ

ÖZELLİKLERİMİZ

ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ
Utechia olarak global bir şirketiz ve dünya çapında birçok firmayla çalışmaktayız. Ekibimizin çalışma saatleri hizmet sunduğumuz her firmaya anında çözüm sunabilecek şekilde tasarlanmıştır. Utechia ile zaman kaybı yaşamazsınız.
BÜTÇENİZE UYGUN SEÇENEKLER
Utechia hizmet verdiği firmalar ile EMPATİ kurma gücüne sahip bir şirkettir. Sunduğumuz tüm hizmetlerin kalitesine sonuna kadar güveniyor, mükemmele ulaşmak için yüksek bedeller ödemeniz gerekmediğini size göstermek istiyoruz.
KESİNTİSİZ DESTEK
Sizi Utechia’nın dünyasında rahat ettirmek bizim görevimiz. Hizmetimizin sürekliliğini sağlamak bizim için önemlidir; proje süresince oluşabilecek riskleri önceden belirlemekte, devamlı & güvenli bir süreç adına kriz yönetimi ekibimiz ile koordine çalışmaktayız.
SİZE ÖZEL ÇALIŞMA EKİBİ
Çalışmaya başladığımız andan itibaren büyük bir aile olacağız! Size özel takım modelini seçtiğiniz takdirde sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak seçilmiş profesyonel Utechia ekibi projemiz süresince en özenli şekilde çalışacaktır.
FİKİR DESTEĞİ
Hiçbir şey imkânsız değildir ve hayal gücümüzden çıkan her şey çok değerlidir. Sizin fikirleriniz bizim için önceliklidir ve markanızı daha iyiye götüreceğine inandığımız her noktada fikirlerinizi desteklemek işimizin severek yaptığımız bir parçasıdır.
VERİ GÜVENLİĞİ
Bize sunmuş olduğunuz tüm bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim sorumluluğumuzdadır. Tüm projelerimizde şirketinize ait her türlü bilgiyi eksiksiz şekilde korumakta ve oluşabilecek herhangi veri kayıplarını önlemekteyiz.
AGILE (ÇEVİK) GELİŞTİRME
Projelerimizin yönetim şeklinde Agile (Çevik) Geliştirme sistemini kullanmaktayız. Takım içi iletişimin yüksek, değişime açık, hızlı ve sonuç odaklı, basit ama aynı zamanda etkili bir planlama ile projelerinizi en iyi şekilde yürütmekteyiz.
ARAŞTIRMA
Projenize başlamadan önce detaylı ve etkili bir araştırma yapmak önceliklerimizden bir tanesidir. En iyi sonuçlar sektörünüzü ve rakiplerinizi iyi analiz ettikten ve doğru yöntemleri planladıktan sonra gelecektir. Detaylar bizim için önemlidir.
EMPATİ
Utechia ailesi olarak en önemli değerlerimizden bir tanesi de empatidir. Ailemizin yeni üyeleri yani siz ortaklarımızla empati kurabilmek; bizden istenileni anlamak, doğru yoldan ilerlemek ve abartılmış bedellerle değil makul fiyatlara sizlere hizmet verebilmemizi sağlamaktadır.
ÇALIŞMA MODELLERİMİZ

ÇALIŞMA MODELLERİMİZ

Partnership
SABİT FİYAT MODELİ
Sabit Fiyat çalışma modeli özellikle ne istediğini iyi bilen, hedef müşteri kitlesini iyi tanıyan ve proje öncesi bunu net bir şekilde aktarabilecek durumda olan müşterilerimiz için idealdir. İstenilen hizmete göre sabit bir fiyat ve projenin bitmesi gereken süre detaylı bir analiz sonrasında ortak kararımızla belirlenir. Tüm sürecimiz bu fiyat ve süreye göre düzenlenir ve ek bir ödeme çıkmadan projeniz en baştan belirlediğimiz süre içerisinde teslim edilir. Hizmet süresince profesyonel Utechia ekibiyle belirlediğiniz planda kalacak ve proje bitimine kadar ek detaylarla uğraşmadan kafanız rahat olacaktır.
Partnership
“SİZE ÖZEL TAKIM” MODELİ
Eğer projeniz için fikirleriniz hala gelişim aşamasındaysa ya da yeni fikirlerle destekleme niyetindeyseniz ve siz proje sürecini istediğiniz şekilde yürütmek istiyorsanız bu çalışma modeli sizin için ideal olacaktır. Bu modelde, size özel olarak tahsis edeceğimiz ekibinizi tamamen kendiniz yöneterek proje üzerinde birlikte çalışabileceksiniz. Siz fikir ve değerlendirmelerinizi sunarken her alana göre özel olarak yetişmiş olan ekip tüm teknik detaylarla ilgilenecek ve sonucunda en “mükemmel” haliyle projenizi size teslim edecektir. Bu modelde aylık fiyatlandırma ile ilerleyecek, gene süreyi birlikte belirleyeceğiz.
Partnership
ULTRA EKONOMİK MODEL
Utechia olarak en ince detayına kadar düşünüp sizin için en ekonomik olacak şekilde kusursuz bir çalışma modeli yarattık. Özellikle yeni girişimciler için oldukça faydalı olduğunu düşündüğümüz bu modelde size sunacağımız hizmetleri ultra-uygun fiyatlarla sunuyor, markanıza birlikte belirleyeceğimiz ufak bir oranla ortak oluyor, sizin kazanmanızı sağladıktan sonra biz de kazanmayı hedefliyoruz. Bu sayede proje boyunca sizi rahatlatacak bir bütçeyle mükemmel bir hizmet almanızı sağlarken sonucunda başarınıza ortak oluyor ve birlikte kazanıyoruz. Ultra-ekonomik modelimizle alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi hemen arayın!
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Utechia ile her olasılık
gerçeğe çok yakındır!