ŞİRKET HAKKINDA

Yeni bir start-up olan VARMI ‘’Günlük Olağan ihtiyaçlarınızı’’ etrafınızda hizmet veren profesyonel ya da amatör kullanıcılar aracılığı ile giderebileceğiniz bir hizmet pazarıdır. Varmi ile çevrenizde bulunan kişilerden hizmet alabilir, ya da alanınızda hizmet sunabilirsiniz.

1

İLK GÖRÜŞME

Utechia olarak yeni fikirlere çok değer veriyoruz ve yeni start-up fikirleri ile karşılaştığımızda çok heyecanlanıyoruz! Varmi’nın kurucusu ile ilk toplantımızda da aynı heyecanlı yaşadık ve keyifli bir toplantı gerçekleştirdik.

2

PROJE ZAMANLAMASI

İlk görüşmemizde henüz fikir aşamasında olan VARMI için önümüzde uzun bir yol vardı, doğru bir planlama ile 6 aydan kısa bir sürede online olup pratikte öğrenebileceğimiz ve geliştirmeye devam edebileceğimiz bir iş planı hazırladık.

3

SÜREÇ

Öncelikle iş planımız doğrultusunda yol aldık. Fikre uygun doğru tasarıma karar verildikten sonra prototiplerimiz üzerinden çalışmaya başladık, web sitesi sonrası web uygulama ve mobil uygulamalar ile hizmetimizi tamamladık

4

Q/A TEST AŞAMASI

VARMI web sitesi, web uygulaması ve mobil uygulamaları aktif olmadan ve online platformlarda yerini almadan önce gerekli tüm testleri yaptık ve tüm platformlarda sorunsuz çalıştığına emin olduk.

5

SONUÇ

Proje sonrasında destek hizmetimiz devam etti, VARMI’ ya üye olan insanları ve gelişimini büyük bir keyifle takip etmeye devam ediyoruz.

If VARMI is such a great app, it’s success is linked to hard work and devoted efford of UTECHIA team. Since the blueprints of VARMI, with the healty communication and strong coordination abilities, UTECHIA made VARMI dream come true. VARMI company allways will be thankfull to these guys.

CEO Founder Off Varmi.com.tr